PAR MUMS

SIA Woodmill piedalās apmācības projektā „Eksporta Akadēmija”, kurā padziļinātu semināru laikā dalībnieki apgūst zināšanas par eksporta procesu organizāciju. Projekts tiek līdzfinansēts ar Eiropas Savienības fondu un Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras atbalstu.

Uzņēmums savu darbību uzsāka 1999. gadā un kopš tā laika veiksmīgi darbojas, attīstās un pilnveidojas. Mūsu panākumu atslēga ir augstas kvalitātes produkts, uzticami sadarbības partneri un pilnībā apmierināti klienti.

Uzņēmumā liela uzmanība tiek veltīta produktu kvalitātei. Mūsu ražotā produkcija atbilst NS4414 standartiem, līdz ar to saviem klientiem piegādājam tikai augstas kvalitātes un standartiem atbilstošu produkciju.

Malka ir atjaunojams resurss, kas neatstāj uz vidi tik negatīvu efektu kā fosilie kurināmie. Mēs pamatā piedāvājam bērza un alkšņa malku, kas ir praktiska lietošanā un tai ir lieliska siltuma atdeve.

Bērza malku ir viegli aizdedzināt un tā deg ilgi, neradot dzirksteles. Alkšņa malka dod lielu karstumu, praktiski nedūmo un ilgi saglabājas tās patīkamais aromāts.

Mēs piedāvājam trīs iepakojuma variantus, bet, ja pasūtījums ir lielāks par desmit mašīnām, produkciju sapakosim individuāli pēc jūsu vēlmēm. Protams piedāvājam arī dažādus tranpsortēšanas un apmaksas noteikumus, piemēram, apmaksu variet veikt produkcijas saņemšanas brīdī.

Sīkākai informācijai lūgums sazināties ar mums, ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

JAUTĀJUMI?

If you have any questions or custom orders, contact us and we will get in touch with you.